+90 545 736 6371

Başarıyı yakalamak asla tesadüf olamaz.Başarı sihirli sihirli veya gizemli birşey değildir. Başarının yolu çok ma çok fazla çalışmaktan geçer. Çalışmalarımız ve çabalarımızın sonunda doğan bir sonuçtur.

1: Problemlere Odaklanmayın : Her zaman çözüme odaklanmalıyız. Network marketing firmalarıiçinde çalışıyorsak çözüm odaklı olmak iş dışında kişisel bir özelliktir. Eğer ortada bir problem varsa zamanın %10 unu soruna ayırmak, %90 ını ise çözüme ayırmamız bizim network marketing de takım kurma için ayıracağımız ve kişisel gelişim adımlarında izleyeceğimiz eğitimlerin temelini oluşturacaktır.  ”Eğer çözümün bir parçası değilsen o zaman sorunun bir parçasısın demektir.”

2: Tavır: Takımımıza karşı daima pozitif olmalıyız. Sürekli olarak ekibinize bir şeyler ögretiyorsunuz. Başarılı görünmek ve başarılı hissetmek gerekmektedir. Sorunları üst hatlara iletmek lazım ama pozitif bir tavırla. Amacımız çözüm aramak olmalı, sorunu büyüten kişi olmak değildir.

Gerçekten başarana kadar başarılıymış gibi görünmek ve başarılıymış gibi düşünmek tüm kapıların o yönde tek tek açıldığına başladığını görmek gibi ve başarının bir parçası olduğunuzu göreceksiniz. Network marketing sistemleri içerisinde en büyük problem müşteri bulma veya bayi bulma üzerine değil, insanlar üzerine olan çalışmalar olmuştur. Network marketing de insanlar üzerine çalışmalar yapılırsa, diğer insanların ne kadar iyi birer vatandaş olduğunu anlarız. Network marketing de iletişimçok önemli. (İletişim kurmak için kişisel gelişim kitapları almak ve okumak çok faydalı olacaktır. )

İlgi çekici insanların dikkatini çekmek istiyorsanız, ilgi çekiçi birisi olmalıyız. Eğer işimiz insanlarsa kişisel gelişim eğitimleri bulmamız gerekmekte. Mutlu ol- Şükret ama Tatmin Olma…!!!

3: Kötü Alışkanlıklar : Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek zordur ama iyi alışkanlıklardan vazgeçmekte zor. İşi asla ertelememeliyiz. Yapılması gerekenleri yapmamız gereken zamanda mutlaka yapmalıyız. Dakik olmak önemli.

4: Hedefleri Belirleme :Kısa, orta ve uzun vade de mutlaka hedefler olmalı.Biz ne düşünürsek onun için çalışırız.Ne istersen onu alırız. Çalıştığımız network marketing firmasında ki kazanç planı çok önemli. Basit- Kolay ve Kopyalanabilir olmalı. ”Bir şeyi uzun uzun düşünmek, sonunda yapmama ile sonuçlanabilir.”

5: Kendinizi Hedefe Ulaşmış Olarak Hayal Etmek : Net hayaller belirlemek lazım. Ev,araba,at,yat ve kat gibi. Sabah kalkmadan önce ve gece uyumadan önce sahip olmak istediğiniz hedeflere ulaşmış gibi hissetmek için zaman ayırın.

6: Zaman Kaybetmeyin : Altı gün çalışın bir gün değerlendirin. Eğer tersi olursa; kaybeden vasat insanlar tarafında olmayı tercih etmişsiniz demektir.

7: Kendinize Asla Yalan Söylemeyin : İnsan herkese küçük yada büyük yalan söyleyebilir. Canınızın ne kadar yandığını sadece siz hissedersiniz asla yalan söylediğiniz insanlar hissetmez.

8: Basit Tutun : Çalıştığınız firmanın ürünleri kazanç planı ne kadar karışık olursa olsun ile anlatımda ne kadar basit olursa yani sağlam temel atmak için sadece dört köşeye ihtiyacınız var. Tüm yapı bu dört köşe üzerine kurulur. Kendinize şu soruyu sorun; Benim yaptığımı diger insanlarda yapabilir mi? Eğer yaparlarsa kaçı yüzde yüz yapar.??

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene

Bu Yazı ile ilgili Görüşünüzü Paylaşmak ister misiniz?

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene