+90 545 736 6371

Her insan oldukça başarılı ve zengin olmayı arzu eder . Her biri süper bir hayat yaşamayı arzu eder bunun için hiç kuşku yok. Eğer sokakta 100 kişiye bunu sorsanız istisnasız 99’u sizlere evet diyecektir.

Bu böyledir. Ancak bu insanlara oldukça başarılı ve zengin olmanın yöntemi söyleseniz ve bunun için alışkanlıklarını ve oldukları kişiliklerini değiştirmeleri gerektiğini söyleseniz geriye 5 ya da 10 birey kalacaktır.

Nedeni ise insanlar rahat hissetmeyi, oldukları benzeri olmayı severler hiçbir zaman huzursuz hissetmeyi, değişmeyi sevmezler. Aynı hale aynı durum Network Marketing işinde de rastlanmaktadır. Network Marketing yapan insanları düşünün.

Eğitimlere giderler, kitaplar okurlar, video klipler izlerler ve notlar alırlar. Ancak neticeleri nedense daima bir farklılık yoktur . Neticeleri değişmemektedir. Bu sebeple ne için olmuyor diye düşünürler ancak hangi bir durum içerisinde olduklarının farkında değillerdir.

Eğer siz kitaplar okuyorsanız, video klipler izliyorsanız ve kendinizi geliştirmeye çalışıyorsanız bu süper ancak eğer bu sadece bilgi seviyesinde kalıyorsa, bunları kendinizi değiştirmek için kullanmıyorsanız ayağınıza sıkmak için 1 kurşun hazırlamışsınız demektir. Nedeni ise pratiğe dökülmeyen her şey unutulmaya mahkumdur.

Örneğin; her birimiz olumsuz insanlardan uzak durmamız gerektiğini biliriz ve kitaplar, video klipler bundan bahseder ve bunları okuduğumuzda, izlediğimizde kafamızı sallarız, evet deriz bu gerçek .Bu bilgiyi onaylarız. Ancak buradaki kilit nokta biz bu bilgiyi uygulamaya koymuyorsak, başka bir deyişle fizyolojik eşdeğerine çevirmiyorsak bu bilgi unutulmaya yüz tutacaktır. Unutmamanız, bir parçanız haline gelmesi için olumsuz insanlardan uzak durmanız gerekecektir. Başka bir seyişle bilgiyi uygulamaya koymanız gerekecektir. Bir bir sürü insanın yaptığı yanlış işte budur. Bu sitedeki blog yazılarında oldukça başarılı olmanız için yüzlerce değerli bilgiyi bulabilirsiniz.Ancak bunları okuyup onaylamanız bir işe yaramaz.

Bunlardan ders çıkarıp kendinizi tartmanız gerekmektedir. Oldukça Başarılı olmak için ciddi anlamda oldukça başarılı olmayı istemeniz gerekmektedir. Bu da alışkanlıklarınızı, kendinizi değiştirmekle başlayan bir yolculuktur. Bununda önce adımı egonuzu bir kenara bırakıp;

“evet başarının da başarısızlığında kaynağı benim ve şimdi değişmeye açığım, hatalarımı görmeye açığım” demektir.

Eğer bunu yapmıyorsanız daima bulunduğunuz yerde olursunuz ve hiçbir zaman ilerleyemezsiniz.
Dilemek ile ciddi anlamda talep etmek içinde büyük farklılık vardır.

Her Biri bir bir şeyler diler ancak sadece çok az insan ciddi anlamda arzu eder ve bu yöntemde ne gerekiyorsa yapar. İsteyen ya da dileyen olmak sizin seçiminiz bunu unutmayın.

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene

Bu Yazı ile ilgili Görüşünüzü Paylaşmak ister misiniz?

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene