+90 545 736 6371

Bitcoin, bazı kişiler tarafından riskli görülse de bazı kişiler tarafından da oldukça faydalı bir para birimi olarak görülmektedir. Bitcoin’ lerin kazanma yöntemleri farklı farklıdır. Bu yöntemlerden bazıları için kolay olabileceği söylenebilse de bazıları ise zorlu olabilir. Çünkü yöntemlerin bir kısmının kişiyi riske atabileceği de gözden kaçmamalıdır. Yine de ben bitcoin para kazanma hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum denilirse aşağıda paylaşılan örnekler fikir sahibi olunması için faydalı olacaktır.

Ödeme yöntemi olarak kullanarak bitcoin para kazanmak Eğer ki kişi bir işletme ya da e – ticaret sitesi sahibiyse, yani satış yapan biriyse bitcoin para ödeme sistemini alternatif bir ödeme seçeneği olarak kullanabilir. Böylelikle de bitcoin kazanabilir.

Web site görevleri tamamlanarak bitcoin kazanılması Görev tamamlamak anlamındaki kasıt; günümüzde birçok web site yapılan reklam anlaşmaları dahilinde web sitesi ziyaretleri yapılması için ya da tıklama sayısının çoğaltılması için ödemeler yapmaktadır. İşte yapılan bu ödemeler bitcoin para ile olabilmektedir. Bu şekilde görevler veren sitelerdeki işlemleri yerine getirerek bitcoin para kazanılabilir.

Ek iş olarak farklı işler yaparak bitcoin kazanmak Çalışılan işin dışında bitcoin para kazanabilmek için bitcoin price ödemesi yapan iş ilanları incelenerek uygun olan işlerde çalışılabilir. Böylece kişi işine devam ederken, aynı zamanda da bitcoin para kazanma şansını elde etmiş olacaktır. Bu şekilde ek iş için verilen ilanlarda mutlaka bitcoin ücretlendirmesi yapan yerler bulmak mümkün olacaktır.

Bitcoin Kazanmak

  1. A) Bitcoin Biriktirmek İçin İzlenebilecek Yollar :Bitcoin bir internet üzerinde birçok maddi işlemin yapılmasını sağlayan para benzeri üründür. Eğer bitcoin kazanmak istiyorsanız kullanabileceğiniz birçok yol mevcuttur. Dijital para birimi olarak kabul edildiğinden ötürü her türlü takas ya da para ile gerçekleştirilen işlerde bitcoin kazanmamümkündür. İzlenebilecek yollara örnek verilecek olursa;

1.Borsa yoluyla bitcoin elde etmek

2.Kumar siteleri yoluyla bitcoin kazanmak

3.İşyerinden bitcoin olarak maaş almak ya da bitcoin ile çalışan bir iş bulmak

4.Donate(bağış) yöntemiyle bitcoin toplamak

5.Bitcoinstep bağış web sitesi ile üyelerin devinimli olarak bitcoin kazanmak

6.Banka sistemlerinde olduğu gibi faiz ile bitcoin geliri elde etmek

7.Sistem donanımı yüksek olan bilgisayar ile bitcoin mining (cpu,ekra kartı vs aşırı çalışmasını gerektiren uygulamalar ile) yaparak bilgisayar ile bitcoin bulmak

8.Çeşitli web sitelerine girerek reklam ve video izlemek

9.Sitelerde verilen sayfalara giriş yapmak ve belirli bir süre sayfayı açık bırakmak

10.Sitelerdeki puan sistemiyle bitcoin kazanmak

11.Halihazırda bir ticaret yapılıyorsa yapılan satış veya verilen hizmet karşılığı ödemeyi bitcoin olarak almak

  1. B) E-Ticarette Bitcoinle ilgili Atlanmaması Gerekenler:Tüm bu yollara başlamadan önce bitcoin cüzdanı ve adresi oluşturmayı ve QR kodu edinmeyi atlamamak gerekir. Eğer internet üzerinde ticaret ile uğraşılıyorsa ve ödemenin bitcoin olarak alınması isteniyorsa gerekli işlemler yapıldıktan sonra e-ticaret sitesinde gerekli bilgiler güncellenip bitcoin ile ödeme butonu da eklenmelidir.

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene

“Bitcoin ile Para Kazanmanın Yöntemleri” üzerine bir düşünce

  1. ”Bitcoin, bazı kişiler tarafından riskli görülse de bazı kişiler tarafından da oldukça faydalı bir para birimi olarak görülmektedir. Bitcoin’ lerin kazanma yöntemleri farklı farklıdır. Bu yöntemlerden bazıları için kolay olabileceği söylenebilse de bazıları ise zorlu olabilir”

Bu Yazı ile ilgili Görüşünüzü Paylaşmak ister misiniz?

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene

%d blogcu bunu beğendi: