+90 545 736 6371

21.yy’ın artan rekabet koşullarında ve ayakta kalmanın bile çok zor olduğu bir dönemde işletmeler değişik yöntem ve sistemler uygulayarak amaçları için çaba sarf etmektedirler. Network Marketing %100 Başarısızlık Formülü Nedir?

Her biri büyük bir işletme potansiyeline sahip ve üretimin vazgeçilmez unsuru insan (emek gücü) ise kendi yaşamını en iyi şekilde inşa etme çabası içindedir. Çevrenizdeki yakın dostlarınıza baktığınızda kimisi kendi işyerini kurmuş, kimisi başka kişilerin emri altında ya özel ya da kamu sektöründe çalışmakla birlikte daha iyi bir yaşam ve refah standardı için günlük temel iş faaliyetinin yanı sıra ilave bir çaba göstererek (ek iş, ek gelir=ek standart) hayatını devam ettirmektedir.

Ek standart, refah için çağımızın en güzel fırsatı olan, işletmelerin sadece ayakta kalmasını değil, nesilden nesile aktarılan kalıcı bir işletme olabilmesini sağlayan ve bunun en büyük aktörü olan insanlardan oluşan girişimci ordusuna ise beklediğinin de ötesinde ilave bir standart, elde etme şansı veren Network Marketing (NM) sistemi her geçen gün çığ gibi büyümeye devam etmektedir. Peki NM sistemindeki her işletme ve her girişimci bu amaçlarına ulaşabilmekte midir? Tabi ki hayır.

Nasıl her yarışın kazananı ve kaybedeni var ise NM’de durum aynen böyledir. Herkes kazanmak için maratona çıkar ama herkes kazanamaz. Çünkü kazanan gibi herkes aynı bedeli ödemediği ve büyük bir çoğunlukla kolay olanı tercih edip çabuk pes ettiği için kaybedenler, yarıştan kopanlar olmaktadır.

Tıpkı NM dahisi, kişisel gelişim uzmanı Ali Dinler’in söylediği

“Şampiyonlar asla pes etmez, pes edenler ise asla şampiyon olamaz.”   gibi.

GÜL BAHÇESİNDE NASIL DİKEN OLABİLİRSİNİZ?
Çok iyi hazırlanmış ve sistemdeki tüm aktörleri tatmin eden bir NM sistemi ile nasıl başarısız olabilirsiniz, şimdi bunlara bakalım.

Başarılı olmanın yollarını anlatmaya gerek yok, çünkü sistem başarı üzerine kurulduğu için sadece sistemi takip etmeniz yeterlidir. O yüzden sizlere gül bahçesinde nasıl diken olabilirsiniz bunun yollarını anlatacağım. Aşağıdaki maddeleri uyguladığınız zaman emin olun ki NM sisteminde yüzde 100 başarısız olursunuz. Şimdiden başarısızlık yolunda sizlere başarılar…

Madde 1: Her sektörde başarısız olan işletmeler olduğu gibi NM sisteminde de istediği başarıyı yakalayamayan girişimcilerde vardır. Sizinde başarısız olmak için yapmanız gereken en önemli maddelerden birisi bu başarısız olan kişileri örnek alarak NM sistemine girmemeniz, eğer herhangi bir NM sistemi içinde iseniz çıkmanız sizin gelecekte elde edebileceğiniz daha iyi bir eğitim, kişisel gelişim, kariyer, sosyal çevre, yardımlaşma ve hayallerinizde olan (ev, araba, geziler vb.) varlıklara ulaşabilmeyi bir kenara bırakmanız demek olacaktır. Başarısız bir kılavuz seçer isek başarısızlık için en önemli adımı atmış oluruz.
Madde 2: NM sistemi ile hiçbir şekilde patrondan, amirden emir, talimat almadığımız için hiçbir şey yapmak zorunda değilsiniz. Bütün kontroller sizin elinizde. Bu gayet güzel, hemen hemen herkes bir başkasından emir almak istemez. Kontrol yok, denetim yok. Kendi işinizin patronusunuz, istediğiniz zaman çalışırım diyerek oto kontrolden ne kadar uzaklaşırsanız bilin ki başarısızlığı neredeyse garantilediniz demektir.

Madde 3: Benim kısa sürede çok kazanmam gerekir, hayallerini gerçekleştiren girişimciler gibi 3-5 yıl bekleyemem diyorsanız hemen acele edin. Önünüze bir engel mi çıktı, zorlukla mı karşılaştınız hemen vazgeçin. Çünkü başarısızlıklar kolay elde edilir. Ne gerek var ki zorlanmaya, fedakarlık yapmaya kısa sürede olursa olur, olmazsa bana ne deyin hemen. Acı geçicidir ama zafer kalıcıdır sözünü dinlemeyin bile. Zaten bir sürü mazeretiniz var, bahaneniz var, bence hemen vazgeç. Sabretmeyi aklınızın ucundan bile geçirmeyin. Zaten çevrede herkes “sen yapamazsın” diyor, onların ekmeğine yağ çalın ve kolayca pes edin. Sen kendine inanmıyorsan başkası neden inansın, neden güvensin? Göreceksiniz ki NM’ de yüzde 100 başarısız olmak için bir adım daha attınız.
Madde 4: Bu sizin işiniz ne gerek var istikrara, sürekli daha planlı, programlı çalışmaya, sistemi takip etmeye, değil mi? Sonuçta sizin işiniz, istediğiniz gibi çalışın. Öyle çalışın ki bugün 5 saat çalıştıktan sonra 5 ay çalışmazsanız da olur. Sistem kaldığı yerden nasıl olsa devam eder. Nasıl ki bugün yemek yediğimizde 5 ay yemek yemiyor isek bu işte böyle. İşin güzel olan başka tarafı ise bireysel olması, tamamen siz başkası yok. Öyle takım çalışması, takım ruhu, sinerji ortamı vs. bunlar da neymiş. Sizin başkasına, başkasının da size ihtiyacı yok. Sizin kişisel yetenekleriniz bu acı ama meyvesi tatlı yolda size fazlasıyla yeterli olacaktır. İstikrarsız bir çalışma planı ile ve bireyci bir sistem ile ne kadar rahat ve başarısızlık dolu bir iş değil mi?

Madde 5: Günümüzde her işte olduğu gibi bu işte de firma seçiminin hiç önemi yok. Hangi firma olursa olsun fark etmez ki nasıl olsa çok sık firma değiştirebilirsin. Hangisi dünya lideri, köklü, kurumsal, tükenen dünyada doğayı koruyan bir firma bunlar tamamen detay. Bu gibi şeylerle zaman kaybetme. Her gün yeni bir NM firması piyasaya giriyor ve bundan daha da güzel tarafı bu firmaların ilk 5 yıl içinde neredeyse %90’ ı kapanıyor, yerine yeni firmalar çıkıyor. Alın size bir şans daha, bir sürü yeni firma ile aynı anda çalışın, tıpkı bir tane yüz metre derinlikte kuyu açıp suyu çıkarmak yerine yüz tane birer metrelik kuyu açmak gibi. İkisi de aynı şey, ikisinde de 100m kuyu açıldı, ne fark eder ki?

Madde 6: Sizi gönülden tebrik ediyoruz. Çünkü kaybetmenin zor olduğu böyle bir sistem içinde bu şekilde başarısız olmak gerçekten çok büyük bir emek ister.

Bu maddeleri başarılı bir şekilde uygulayan herkese NM sisteminde yüzde 100 başarısız olabilme ihtimalini değil olma garantisini veriyorum. Başarısız olmak bu kadar kolay, hiçbir şey yapmayın yeter. Sizi geceleri uyutmayan hayalleriniz de olmasın; hayal, hedef bunlar da ne?

Dünyada birçok kişinin yapmaktan hoşlanmadığı ancak yapmak zorunda kaldığı gibi geleceğinizi başkalarının belirlemesini, onlar isterse kariyer yapmayı, onlar isterse kazanmayı kısacası geleceğiniz başkalarının iki dudağı arasında olmasını düşünüyorsanız yukarıda ki maddeleri özenle uygulayınız.

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene

Bu Yazı ile ilgili Görüşünüzü Paylaşmak ister misiniz?

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene