+90 545 736 6371

Geleneksel ticaretten farklı olarak öncelikle çok düşük sermayelerle Network marketing sektörüne giriş yapabiliriz. Geleneksel ticarette attığımız her adım risktir, fakat Network Marketingde risk yoktur. Bu sektörde emek veren herkes kazanır!

Zaman kontrolü tamamen kişinin elindedir. Her gün 8-10 saatlik çalışma yerine 2-3 saatlik bir çalışma dahi bize kazanç sağlayabilir. Ancak, “Ne kadar ekmek, o kadar köfte” misali, bu iş için ne kadar çok zaman harcar, ne kadar ter dökersek başarıya ve kazanca da o kadar kısa sürede ulaşırız. Günümüzde bir iş başvurusunda bulunduğumuzda ilk sorulan sorulardan birisi de, “tecrüben var mı?”sorusudur. Network Marketing tecrübe istemez. Bu sektöre adım atan her insan işiyle ilgili tüm eğitimleri aldıktan sonra, takım arkadaşlarıyla birlikte çalışmaya başlar.

Geleneksel ticarette kâr etmeye 1-2 yıl sonra başlayabiliriz. Ancak Network Marketingde çalışmamıza bağlı olarak 3-6 ay sonra ciddi kârlar elde etmemiz mümkündür. Geleneksel ticaret sisteminde pasif geliryoktur. Çalışmadığımız günlerde para kazanma gibi bir imkanımız yoktur. Fakat Network Marketingsektöründe kazancın büyük bir kısmı pasif gelirdir. Biz bir satış organizasyonu oluşturduğumuz takdirde, biz çalışmasak da, tatile çıksak da, hastalansak da kazancımız devam eder. Çünkü bizim satışorganizasyonumuzdaki insanlar da kendi satış organizasyonlarını kurmaya çalıştıkları için ve onlara bu imkanı biz sunduğumuz için, onların yapmış oldukları satışlardan biz de komisyonumuzu alırız.

Geleneksel ticaretten farklı olarak bu sektörde çalışma arkadaşlarımızı kendimiz belirliyoruz. Ne demek bu? Yani yakın akrabalarımızı yada samimi arkadaşlarımızı birlikte çalışmak için, iş fırsatımızı sunmak üzere istediğimiz herhangi bir mekana davet edip, kullandığımız ürünü tavsiye ederek onların da o ürünü alıp, kullanıp, beğenirlerse birlikte başka insanlara tavsiye ederek satış yapmayı ve bize ürün yada hizmet sağlayan şirketimizden komisyon almayı teklif ediyoruz.

En güzel yanlarından birisi bireylere kişisel gelişim imkanı sağlamasıdır. Bir şirketin distribütörlüğünü yapmaya başlayan bir kişi ilk olarak aldığı ürünü kullandığı için önce satışını yapacağı ürünü tanıyıp, bilgilenecektir. Daha sonrasında ürünü arkadaşlarına daha profesyonel bir şekilde tavsiye edebilmesi için satış eğitimleri alacaktır.

Yaptığı ilk satışlardan sonra kendi satış organizasyonunun temelini atmış olduğu için bu işe başlayan herkese satış eğitimi yanında liderlik eğitimleri de verilmektedir. Bu iş insanlarla sürekli iletişim içerisinde olunan bir iş olduğu için kişinin diksiyonu, duruşu gibi özellikleri de gelişmektedir. Tabiki bu gelişmelerde bize en büyük faydayı okuyacağımız kitaplar sağlayacaktır.

Bu network marketing sektörde başarılı olmak isteyen her birey kitap okuyup, kendini geliştirmelidir.

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene

“Network Marketing Sektörünün Farkı” üzerine bir düşünce

  1. Merhaba. Gerçekten müthiş yazı olmuş. Çünkü hepsi tecrübeye dayanarak yazılmış. Makale çok hoşuma gitti. Ancak anlayamadığım bir şey var. Bir makale için o kadar anahtar kelimeyi nasıl uyumlu kullanıyorsunuz?

Bu Yazı ile ilgili Görüşünüzü Paylaşmak ister misiniz?

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene

%d blogcu bunu beğendi: