+90 545 736 6371

İnternet üzerinden para kazandırma yollarının en başında Network Marketing sistemi geliyor. Bilgisayar başında otururken yüklü miktarlarda para kazanmak bazı kişilere göre her ne kadar gerçekçi olmasa da dünyada 1,5 milyondan fazla insan bu sistem sayesinde her ay düzenli bir şekilde ciddi oranlarda paralar kazanıyor. Network Marketing sistemi özellikle son yıllarda firmaların son derece geliştirmiş olduğu karlı ve çok katlı bir pazarlama sistemidir. Bu sistemde tek yapılması gereken şey, edinmiş olduğunuz alt üyelerden ve ürün satışlarından sizin ve firmanın kazanmasını sağlamak. Gruplar ve şirketler bulunan Network Marketing sisteminin yayılımı ise; en az beş kişilik alt üyeye sahip olmanız ve grubun gücünü kullanmanız anlamına geliyor. Sistemde ne kadar çok alt üyeniz bulunursa o kadar büyüyüp kazanacağınız anlamına geliyor.

Network Marketing ile Para Kazanmak

Çağımızın en gözde çalışma sistemlerinden biri olan Network Marketing sistemi, dünyada onlarca ülkede bulunuyor. Birçok insan bu sistemle tanışarak para kazanmak adına bu sistemi örnek alıyor. Firmaların birçoğu Amerika’da bulunan firmalar dünyanın değişik yerlerinde ve farklı ülkelerde faaliyete geçerek birçok kişiye iş imkanı sunuyor. Network Marketing yapmak isteyenler firmaların üretmiş oldukları ürünleri arada komisyoncular olmadan satılmasını sağlayarak para kazanmak adına bu sistemi tercih ediyor.

Network Marketing yapan şirketler ve firmalar için Network Marketing yazılımları gerçekleşiyor. Bu yazılımlar standart e-ticaret sisteminden farklı olarak sadece prim hesaplama sistemine dayalı olarak çalışıyor. Bu yazılımlar sayesinde de bütün üyelerin ve alışveriş yapan kişilerin primleri anlık olarak hesaplanabiliyor. Aynı zamanda kontrol yönetim sistemine sahip olan bu yazılım sistemleri bu kontrol paneli sayesinde hem satışları hem de üyeleri rahatlıkla takip edebiliyor.

Birçok insanın hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan ve aynı zamanda ekonominin büyümesine de yardımcı olan Network Marketing sistemi, finansal özgürlüğe açılan kapının anahtarı olarak biliniyor. Küçük riskler sayesinde sonsuz gelir sahibi olmanın kapılarını açan bu sistemde Network Marketing zenginleri örnek olarak gösteriliyor. Donald Trump, dünyanın en zengin insanlarından biri olarak inşaat sektörünün liderleri arasında bulunuyor. Aynı zamanda birçok Network Marketing firmaları için de yatırım yapmaya devam ediyor.

Çok katlı pazarlama olarak ünlenen network marketing sisteminde doğrudan satışın geliştirilmiş türü olarak biliniyor. Yüz yüze ilişkilerle firma ve ürün tanıtımı yapan kişiler dahil oldukları ürünleri hem kullanıyor hem de satışından ve kazandırdıkları üyelerden de kazanç elde ediyorlar.

Network Marketing Türkiye’de Ne Zaman Başladı

Network marketing tarihçesi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bilinen verilerden ortaya çıkan sonuca göre ABD’de Carl Rehnborg tarafından uygulanmasıdır. Tavsiyenin gücünü kavrayarak bu yoldan harekete geçen Carl Rehnborg 1934 yılında kurduğu şirketin satışlarını 1945 yılında kurduğu Network marketing şirketiyle emin adımlarla ilerler. Carl Rehnborg ‘un kurduğu Nutrilite Product şirketidir. Nutrilite firmasında işe distribütör olarak başlayan Rich Devos ve Jan Van Andel firmayla yollarını ayırarak kendi şirketini kurmaya karar verirler. Bu ikilinin kurduğu şirketin adı ise Amway şirketidir. En köklü network marketing şirketi olan Amway 1994 yılında Türkiye temsilciliğini de kurarlar ve ülkemizde de faaliyete başlarlar. Türkiye’de Amway sayesinde network marketing uygulamasıyla tanışmış olur. Kendi içinde bir çok yenilik ve gelişme gösteren ticaret sistemini kullanan şirket sayısı artış göstermiş farklı sektörler sisteme girmiştir.

Network marketing temizlik ürünleri satışı yaygındır. Özellikle kadın distribütörlere iş imkanı olarak görülen temizlik ürünleri satışında ev hanımlarının ürün alarak veya üye kazandırarak kazanç sağlamasını sağlar. Ülkemizde ve dünyada onlarca temizlik firması sistem içinde yer alır. Bayanların tanıtımını yaparak kazançlı çıkaran sistemde bir çok dünya markası ürünü en uygun fiyatlarla alma şansı da elde edilmiş oluyor.

İyi Takımda Olmak Başarı Getiriyor

Network marketing takım isimleri de önem taşıyor. Eğer takımınızda kendini kabul ettirmiş, güven duyulan, konuşma sanatının inceliklerini bilen kişilerden oluşuyorsa başarı kaçınılmaz oluyor. İyi bir takımda olmak ve bu işe gerçekten gönül vererek çalışmak ilk başlarda sabır ve emek gerektiriyor. Sisteme yeni distribütörler bulmak konusunda ilk başlarda zorlanılsa da her kazandırdığınız kişi sizin prim almanızı sağlıyor. Sektördeki kazancı artırmanın yolu bakış açınızı, hayatınızı etkileyecek en önemli unsur takımınız ve sizi bu takıma dahil eden kişidir. İyi bir takımda olmak başarıyı ve kazancı getiriyor. İyi bir takımda olmak motivasyonu artırır. Tembellik yapılmaya kalkıldığında bile sizi ihtiyacınız olan motivasyonu kazandıracak birileri takımınızda olmalıdır. İyi bir takımda ben değil biz vardır.

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene

Bu Yazı ile ilgili Görüşünüzü Paylaşmak ister misiniz?

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene