+90 545 736 6371

Network Marketing Nedir bilmeyenler için sistemde ürün pazarlama yapılır ancak klasik pazarlama şirketlerinin yaptırdığı gibi kapı kapı dolaşarak ürün pazarlanmaz. Ürün bayi yada dükkan açmaya yöntemlerinden de uzaktır. Tavsiye üzerine işleyen sistemde kullandığınız ürünü arkadaşınıza, eşinize, dostunuza tavsiye edersiniz. Tavsiye ettiğiniz kişi ürünü kullanır ve sistem bu şekilde işler satışı yapan firma kazanır. Sizin tavsiye ettiğiniz her ürün üretici firmaya kazandırmış olur. Sisteme dahil olmakta aynı şekildedir. Temsilcilik sisteminde yine ürünün tavsiyesiyle başlar. Ancak tavsiye eden kişi sistemin parçası olduğu için sizin sattığınız üründen kazanır. Ekipte olan kişi de onunda temsilci olmasını ve bu şekilde kazanç sağlayacağını anlatır. Siz bu sefer hem sattığınız üründen hem de sisteme dahil ettiğiniz kişinin de sattığı üründen kazançlı çıkarsınız.

Satış Artırmanın ve Referans Artırma Yolları

Network marketing motivasyon sözleri öğrenerek satışlarınızda daha akıcı dille konuşabilir ve etkilemek istediğiniz hedef kitleye karşı daha başarılı hitabete sahip olursunuz. En önemli sözlerden oluşan motivasyon sözleri arasında Network marketing de birilerine işinizi anlattığınız sürece başarılı olursunuz. Network marketing yapmak için mükemmel olmak zorunda değilsiniz, ancak bu işte mükemmel olmak için başlamak zorundasınız gibi etkileyici motivasyon sözleriyle işe başlayabilirsiniz. Sisteme dahil olduysanız sizin de çok çalışmanız gerekir. Sisteme yeni temsilciler bulmanız ve onlar satış yaptıkça da sizin kazanmanız gerekir. Siz hem temsilci ağını arttıracak hem de onların satışlarından kazanırken kendi sattığınız üründen de kazanacaksınız. Sizin ve sizin sisteme dahil ettiğiniz her kişiden sizi sistemine dahil eden kişi de kazanacak. İlk ekip lideri ise bu işten en çok kazanan olacak.

Sistem Kazanç Kapısı Olabilir Mi?

Network marketing ne satar sorusuna verilecek cevaplarda ürün veya hizmet satmak şeklinde gerçekleştirilen satışlarda herhangi bayi toptancı üzerinden değil temsilcinin ürünü pazarlaması yöntemiyle satış gerçekleştirilir. Temsilci sayısını arttıran sistemde hem temsilci hem de üst grup kazançlı çıkar. Prim yöntemiyle çalışan sistemde doğru süreçle birlikte ilerlediğinde onbinlerce insana iş ve kazanç olanağı da sağlar. Bireylere düşük maliyetle ve kolaylıkla kendi işlerini başlatabilme olanağı da sağlayacaktır. Önemli olan doğru ürün veya hizmet ve ekibin doğru kişilerden oluşmasıdır.

Network Marketing Sisteminin İçeriği ve İşleyişleri Nasıl?

Ek gelire ihtiyacı olan, kendi işini yaparak aynı zamanda sürekli bir gelire ihtiyacı olan ve en önemlisi kendine güvenenler için network marketing piyasası kazandıran bir sistem olarak karşımıza çıkar. Buradaki temel olgu, ihtiyaçların belirlenmesi ve sektörün iyi tanınmasıdır. Çünkü hak ettiğiniz kadar kazanma olanağını sağlayan, kimseye bağlı olmadan doğrudan firmanın ekibine katılarak iş yaparsınız. Bunu yaparken ise sosyalleşme imkanları da sağlanarak, para kazanma olanağınızda artmaktadır. Bu nedenle network marketing hakkındatemel bilgi verilecek olursa, sistem yasal olarak ilerler, vergi sistemleri vardır, devamı sağlanan ve gelecekte iş kurularak büyütülebilen sektördür. İstenildiği zamanda bırakılabilmektedir. Böylece sistemin nasıl mantığı olduğu bu yönden anlaşılabilir.

Daha da net bakılacak olduğunda network marketing, anlaşılan firmaya ait olan ürünlerin, uygun fiyat üzerinden insanlara ulaştırılması ve satın alma işleminin gerçekleştirilmesidir. Bu alım ve satış işlemine aracı olan kişiler, network marketing sisteminin ağında olan bireyler olmaktadır. Yani temelde aynı ürün raflarda satılarak üzerine aracı katkı payı vb. ücretler gelirken, firmaya ile anlaşan ekipten bir kişi herhangi aracı fiyat eklentisi olmadan rafta duran ürünü doğrudan satış bedeli ile müşteriye ulaştırır. Bunu ise katalog, dergi, tanıtım sayfaları ya da diğer alanlardan tavsiye ederek yapar. Genel anlamda piyasa üzerinde network marketing haberleri üzerinden de şirketlerin güncel durumları ve ülkemizin bu piyasa üzerindeki gelişmeleri de takip edilebilmektedir.

Sistem Adil İşliyor mu? Dolandırıcılık ve Hile Var mı?

Temel açıdan ürün satışını konu edinen network marketing zinciri, hile durumlarını pek fazla barındırmaz. Fakat ürünlerin kaliteli olması, işin doğru yapılması, firma ile aracı olan kişinin müşteriye samimi şekilde geri dönüş yapması önemlidir. Temelde bir iş yapılır ve bu işin neticesinde para karşılığında ürün satın alınır ve kullanıcıya ulaşılır. Fakat network marketing hileleri kapsamında,  X firması ile çalışan bir kişi, çalıştığı firmaya başka birini üye yapmak isteyip, ondan büyük bir para talep eder ya da normal tutarda ücrette talep ederse, bu yanlış bir uygulama olur. Genelde bedel ödenmeden üye olmak ve firmanın ürünlerini satmak mümkün olmaktadır.

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene

“Network Marketing Sisteminin İçeriği Ve İşleyişleri Nasıl?” üzerine bir düşünce

  1. Gaziantep merkezden ben Müzehher Zeynep Ünlü. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler 09-07-2017 18:25:19

Bu Yazı ile ilgili Görüşünüzü Paylaşmak ister misiniz?

+1500 Kişi Bu Siteyi Takip Ediyor. SİZ !

Network Marketing Nedir? , Bitcoin Nedir? , internetten Para Kazanma Nasıl Olur? , Ek Gelir-Ek iş Olanakları Nelerdir? Tüm Bu Soruların Cevabı Mail Adresinize Gelsin İster misiniz?

Aboneliğiniz için Teşekkür ederim. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!!!

Bazı Şeyler Yanlış Gitti.Tekrar Dene

%d blogcu bunu beğendi: